Anneye çiçek gönderirken kullanılabilecek en güzel mesajlar
Anneye çiçek gönderirken kullanılabilecek en güzel mesajlar

ANNEYE ÇİÇEK GÖNDERİRKEN KULLANILABİLECEK EN GÜZEL 10 MESAJ

1 – Şu hayatta görebileceğiniz, yaşayabileceğiniz karşılıksız tek sevgi annenizin size olan sevgisidir. Anne sevgisi sevgilerin en yücesi, en değerlisidir. Ne olsanız, kim olsanız anneniz yine sizi kucaklar sever. Ve o sevgide siz kendinizi bulursunuz. Canım anneciğim ben sayende kendimi buldum

2 – Canım anneciğim yüreğinde bana olan karşılıksız sevgin ve sonsuz sabrın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın , iyi ki benimlesin. Daha nice anneler gününde birlikte olmak dileği ile…Anneler günün kutlu olsun eşsiz insan.

3 – Senin sevgini ne bir gün kutlayabilirim ne de içimdeki yüce sevgini bir güne mahkum edebilir. Bu dünyada yaşadığım bütün günler, yaşadığım bütün anlar sadece senin için anneciğim. Daha nice mutlu anlar, mutlu günler yaşamak adına anneler günün kutlu olsun.

4 – Anneler kutup yıldızı gibidir. Evlatlarına yol gösterirler en zor zamanlarda. Ne zaman dara düşe bir evlat ya da başı sıkışırsa işte o zaman bu yüce sevgi girer devreye.Ve çıkarır evladını karanlıktan aydınlığa.Sen benim aydınlığım, yol gösterenim oldun, anneler günün kutlu,mutlu olsun anneciğim.

5 – Bu dünyadaki en ıssız, en sessiz limanımsın anneciğim. En zor zamanlarda bu limana sığındım hep. Şevkatin, sevgin yaşam sevincim oldu. Ve yeniden hayata döndüm. Sonra yine zor zamanlar ve yine o ıssız, sessiz ve şevkatli liman. İyi ki varsın, iyi ki benimsin canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

6 - Ne kadar başarısız olsam da, ne kadar yalnız kalsam da hep bana güvenip yanımda oldun sen. Bu hayatta beni karşılıksız severek, bana kol kanat gerip her zorluğu aşmama, bugünlere gelmeme vesile olan sadece sen. Canım anneciğim anneler günün kutlu olsun,seni seviyorum.

7 – Canım anneciğim, senin değerini anne olduğum zaman daha iyi anladım. Geceleri üzerimi örtmeni, beni uyandırıp terimi silmeni, üzerimi değiştirmeni, hasta olduğum günlerde başımda uykusuz beklemeni, dışarı her çıkışımda beni uyarmanı, defalarca aramanı şimdi çok daha iyi anlıyorum.Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

8 – Anne sevgidir, anne mutluluktur, anne güvendir,anne hayattır, anne her şeydir. Şu zahmetli hayatında sadece beni mutlu etmek için yaşayan canım annem. Ben de sadece seni mutlu etmek, duanı almak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

9 – Seni dünyada koşulsuzca seven tek insan annedir. Fedakarlığın ve koşulsuz sevginin tarifini isteseler bu tarif sadece “anne” olabilir.Ve bu hayatta hiçbir yürek annenin yüreği kadar yufka ve temiz değildir.Bu temiz yüreği bana sonuna kadar açtığın ve bunu yaparken hiçbir an karşılık beklemediğin için seni çok seviyorum canım annem.Anneler günün kutlu olsun…

10 – Beni benden çok seven tek insan. Ben de seni herkesten daha çok seviyorum. Ve dünyada başka hiçbir kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem. Seni ne kadar sevsem, senin için ne yapsam da hakkını ödeyemem. Dünyada yaşanacak bu bir tek gün seni mutlu etmeye yetmez ama yine de anneler günün kutlu olsun ve dünyanın her günü senin için anneler günü olsun. Seni seviyorum.» Güller Hakkında

» Minyatür Meyve Ağaçları

» Bonsai bakımı

» Kaktüs ve kaktüs bakımı

» Beş adımda orkide bakımı

» Anneye çiçek gönderirken kullanılabilecek en güzel mesajlar

» Sevgiliye gönderilebilecek en güzel 5 çiçek

sonmezcicek.com Blog